استان ها

آموزش سنجش و ارزیابی تکمیلی ۱۷۳ ارزیاب و ۱۶ تسهیل‌گر در استان سمنان

آموزش سنجش و ارزیابی تکمیلی ۱۷۳ ارزیاب و ۱۶ تسهیل‌گر در استان سمنان

فرآیند آموزش سنجش و ارزیابی تکمیلی ۱۷۳ ارزیاب و ۱۶ تسهیل‌گر به‌منظور جذب ۱۴۲ دبیر و هنرآموز در آموزش و پرورش استان سمنان اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، محسن فراتی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان از برگزاری دوره آموزشی حضوری فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی دبیری/ هنرآموزی به تفکیک ۱۲ رشته شغلی دبیری و ۱۲ رشته شغلی هنرآموزی، طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در دبیرستان دوره اول زنده‌یاد رحمت‌اله قدس شهرستان سمنان خبر داد و گفت: این دوره آموزشی به مدت ۱۶ ساعت توسط شش سرارزیاب استانی که به‌صورت کشوری آموزش دیده‌اند، با رویکرد آموزش سنجش و ارزیابی تکمیلی ۱۷۳ ارزیاب و ۱۶ تسهیل‌گر برای جذب ۱۴۲ دبیر و هنرآموز استان در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در حال برگزاری است.

وی افزود: در راستای تحقق هرچه بیشتر سند تحول بنیادین، در این فرآیند آموزشی از دریچه‌ای جدید به ارزیابی نقش اجتماعی معلم پرداخته می‌شود.

فراتی تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، تربیت ارزیابان برای شرکت در ارزیابی تکمیلی داوطلبان آزمون استخدامی است تا پس از اعلام نتایج اولیه، در مراکز سنجش و حوزه‌های ارزیابی، فعالیت خود را آغاز کنند.

معاون آموزش متوسطه استان سمنان در پایان یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده تمامی داوطلبان معرفی‌شده به مرحله مصاحبه، در بازه زمانی ۱۰ روزه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

46

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا