رپورتاژ

بهترین آموزشگاه کالیگرافی و خوشنویسی در کرج

بهترین آموزشگاه کالیگرافی و هنرهای تجسمی در کرج

آکادمی نقشینه به عنوان بهترین آموزشگاه کالیگرافی و خوشنویسی در کرج یک مجتمع هنرهای تجسمی و صنایع دستی می باشد که دوره های آموزشی خود را برای تمامی هنرجویان عزیز به سه صورت دوره های فنی و حرفه ای با ارائه مدرک معتبر و دوره های آزاد و دوره های ورکشاپ کوتاه مدت برگزار می کند. مدرک فنی و حرفه ای قابل ارائه در این آموزشگاه کاملا معتبر و قابل ترجمه بوده و می تواند برای شما مزایای زیادی داشته باشد. مدیریت آکادمی هنری نقشینه برای آن که بتواند دوره های عملی خود را به صورت پیشرفته در اختیار شما قرار دهد و بتواند مفاهیم پایه خوشنویسی را به درستی به شما منتقل کند از اساتید مجرب و با کارآزموده بهره می برد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی این آموزشگاه و تماشای کانال آپارتی که برای شما در نظر گرفته اند با فضا، اساتید و نمونه کارهای هنرجویانی که در این مجموعه حضور دارند آشنا شوید.

بهترین آموزشگاه کالیگرافی و هنرهای تجسمی در کرج

مزایای آموزشگاه خوشنویسی و کالیگرافی در کرج

در صورتی که شما در دوره های آزاد خوشنویسی و کالیگرافی در بهترین آموزشگاه کالیگرافی در کرج شرکت کنید می توانید به عنوان یک خوشنویس وارد بازار کار شده و اقدام به فعالیت های رسمی هنری نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به دوره های کوتاه مدت داشته باشید و پایه لازم را داشته باشید این دوره ها می تواند با هزینه کمتر و البته در زمانی کوتاه تر شما را به مقصد برساند. همچنین شما می توانید در بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی در کرج دوره های فنی و حرفه ای را انتخاب کنید و با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای از مزایایی که این مدرک برای شما دارد بهره مند شوید. این مدرک قابل ترجمه بوده و می تواند برای شما فرصت های شغلی بسیار ایده آلی را به وجود آورد. با حضور در این دوره ها شما می توانید به عنوان یکی از هنرجویان ما در نمایشگاه های برگزار شده توسط آکادمی هنری نقشینه شرکت کنید و آثار خود را در کنار آثار سایر هنرجویان و اساتید به نمایش بگذارید.

  ثبت نام دوره خوشنویسی و کالیگرافی در کرج

شما می توانید از هم اکنون در دوره های آموزشی تابستانه آموزشگاه هنری نقشینه ثبت نام کنید. برای این کار باید به وب سایت رسمی این آموزشگاه مراجعه نمایید و با تکمیل مراحل ثبت نام خود را برای حضور در این دوره ها آماده کنید. این دوره ها از هم اکنون در اختیار شما می باشد و شما می توانید به راحتی ثبت نام خود را انجام دهید. نکته قابل توجهی که باید به آن توجه داشته باشید این است که این مجموعه هنری تنها به ارائه آموزش های خوشنویسی نمی پردازد. شما می توانید در صدر لیست بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج نیز نام آکادمی هنری نقشینه را نیز ببینید. این آموزشگاه دوره های مختلفی را در زیر مجموعه صنایع دستی و هنرهای تجسمی به همه هنرجویان عزیز ارائه می دهد و شما می توانید در هر یک از دوره های آموزشی که مایل هستید شرکت نمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا