جهان

حملات حزب‌الله لبنان علیه مواضع صهیونیست‌ها

به گزارش خبرآنلاین حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت غزه و مقاومت فلسطین، ساعت ۳:۱۷ بعد از ظهر امروز تجمع نظامیان دشمن در پایگاه صهیونیستی حرش برعام را هدف حملات موشکی قرار داد.

به نقل از ایسنا حزب الله لبنان همچنین از حمله پهپادی به سامانه فنی در پایگاه صهیونیستی المطله و منهدم شدن این سامانه خبر داد.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد: با موشک های کاتیوشا ساختمان‌هایی را در شهرک‌های مرغلیوت و مسکفعام هدف قرار دادیم که نظامیان صهیونیست در آن‌ها مستقر بودند.

حزب الله لبنان همچنین از حمله راکتی به پایگاه حرش الکرنتینا خبر داد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب‌الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می‌شود، به کابوسی برای شهرک‌نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده‌اند.

به گزارش رسانه‌های عبری ده‌ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب‌الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک‌های شمال می‌گویند کابینه نتانیاهو آن‌ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی‌کند.

311311

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا