فرهنگی و هنری

ساترا ۸ یادداشت تفاهم‌ همکاری در نمایشگاه سی‌تکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امضاء کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ساترا با حضور در سیزدهمین نمایشگاه سی‌تکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هشت نهاد، دستگاه دولتی، انجمن مردمی، بنیاد و موسسه از جمله نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اتحادیه تولید و نشر محتوا در فضای مجازی، مجمع ناشران دیجیتال کودک و نوجوان و … یادداشت تفاهم‌ همکاری امضاء کرد.
همچنین انجام مراحل ثبت درخواست مجوز رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر از طریق پیشخوان الکترونیک صدور مجوز و ثبت و پیگیری شکایات مردمی و انجام مشاوره به شرکت‌کنندگان در نمایشگاه از جمله دیگر خدمات ارائه شده از سوی ساترا در این نمایشگاه بود.
از دیگر فعالیت‌های ساترا در نمایشگاه سی‌تکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برنامه‌سازی در خصوص معرفی برنامه‌های سکوهای صوت و تصویر فراگیر حاضر در این نمایشگاه بود.
برگزاری دو نشست با موضوع فرصت‌های پیش‌روی صنعت نمایش خانگی و هم‌افزایی ساترا و رسانه‌های جمعی برای نقش‌آفرینی بهتر در زیست‌بوم صوت و تصویر فراگیر نیز دو برنامه دیگر ساترا در نمایشگاه سی‌تکس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
همچنین نشست مشترک رییس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی(ساترا)، با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هم‌افزایی و همکاری هرچه بیشتر این دو نهاد در نمایشگاه سیتکس برگزار شد.

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا