فرهنگی و هنری

علی اکبر صالحی به سوگ برادر نشست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صالحی معاون پیشین رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۴۰۰ امروز به سوگ برادر نشست. خبرگزاری خبرآنلاین این ضایع تأسف بار را به علی اکبر صالحی و خاندان بزرگ او تسلیت گفته و برای بازماندگان آرزوی صبر می‌کند.

درپی این حادثه شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی از جمله علی لاریجانی، اسحاق جهانگیری، آذری جهرمی به علی اکبر صالحی تسلیت گفتند.

علی لاریجانی در پیامی نوشت:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم/ انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی

درگذشت برادر بزرگوارتان را به جنابعالی، خانواده گرامی و بستگان محترم تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، شکیبایی و بردباری مسألت می کنم.

اسحاق جهانگیری نیز در پیام خود نوشت: خبر درگذشت ناگهانی برادر گرامیتان موجب تأسف گردید. این مصیبت غم‌بار را به جنابعالی برادر عزیز و بستگان محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

همچنین محمدجواد آذری جهرمی هم در پیامی خطاب به صالحی نوشت: استاد معزز و دوست گرامی؛ جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی

مصیبت اندوهبار درگذشت برادر گرانقدرتان را به جنابعالی و خانواده‌ی محترم تسلیت عرض می‌نمایم. از درگاه ایزد منان برای روح آن مرحوم آرامش و برای بازماندگان صبر طلب می‌نمایم.

بنده را در غم خود شریک بدانید.
محمدجواد آذری جهرمی

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا