فرهنگی و هنری

علی اکبر صالحی به سوگ برادر نشست

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صالحی معاون پیشین رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از سال ۱۳۹۲ تا سال ۱۴۰۰ امروز به سوگ برادر نشست. خبرگزاری خبرآنلاین این ضایع تأسف بار را به علی اکبر صالحی و خاندان بزرگ او تسلیت گفته و برای بازماندگان آرزوی صبر می‌کند.

درپی این حادثه شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی از جمله علی لاریجانی، اسحاق جهانگیری، آذری جهرمی به علی اکبر صالحی تسلیت گفتند.

علی لاریجانی در پیامی نوشت:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم/ انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی

درگذشت برادر بزرگوارتان را به جنابعالی، خانواده گرامی و بستگان محترم تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، شکیبایی و بردباری مسألت می کنم.

اسحاق جهانگیری نیز در پیام خود نوشت: خبر درگذشت ناگهانی برادر گرامیتان موجب تأسف گردید. این مصیبت غم‌بار را به جنابعالی برادر عزیز و بستگان محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

همچنین محمدجواد آذری جهرمی هم در پیامی خطاب به صالحی نوشت: استاد معزز و دوست گرامی؛ جناب آقای دکتر علی اکبر صالحی

مصیبت اندوهبار درگذشت برادر گرانقدرتان را به جنابعالی و خانواده‌ی محترم تسلیت عرض می‌نمایم. از درگاه ایزد منان برای روح آن مرحوم آرامش و برای بازماندگان صبر طلب می‌نمایم.

بنده را در غم خود شریک بدانید.
محمدجواد آذری جهرمی

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا