اقتصادی

فرصت خرید خودرو را از دست ندهید / بازار خودرو ۱۵ خرداد در سکوت

فرصت خرید خودرو را از دست ندهید / بازار خودرو ۱۵ خرداد در سکوت

با توجه به اطلاعات ارائه شده، قیمت خودروها در روز سه شنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۳، ثابت مانده است: قیمت تمامی محصولات داخلی و مونتاژی بدون تغییر گزارش شده است. این ثبات قیمت ها ناشی از تعطیلی دو روزه بازار بوده و بازار با تلاطم خاصی مواجه نشده است.

به گزارش خبرآنلاین ؛نرخ دلار که به عنوان عامل اصلی تاثیرگذار بر بازار خودرو شناخته می‌شود، در این روز بر قیمت ها تاثیر نگذاشته و بازار همچنان بدون تغییر قیمتی گزارش شده است.

گسترش نیوز در خبری نوشت:در مجموع، قیمت خودروها در این روز ثابت مانده و تعطیلی بازار موجب حفظ تعادل در آن شده است.

بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به روزهای گذشته در ثبات کامل به کار خود ادامه داد.

قیمت خودروهای داخلی

بازار خودروهای داخلی در صبح امروز ثابت باقی مانده‌اند. سورن پلاس (فول) و دنا پلاس (بورسی) هر دو از محصولات شرکت ایران خودرو، در این دور روز هیچ تغییری نسبت به گذشته نداشته اند. و هر کدام به ترتیب به قیمت ۷۱۹ میلیون تومان و ۸۰۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

رانا پلاس و تارا اتوماتیکV۴ از دسته دیگر محصولات این شرکت، بدون هیچ تغییری به قیمت ۶۱۶ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۱ میلیون تومان معامله می‌شوند.

کوییک اتوماتیک و شاهین G (سانروف) از محصولات شرکت سایپا، هر کدام به بهای ۵۴۰ میلیون تومان و ۷۱۸ میلیون تومان بدون تغییر گزارش ‌شوند.

و سایرین محصولات داخلی نیز در صبح امروز هیچ تغییر قیمتی نداشته و با حفظ تعادل به کار خود ادامه دادند.

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل به سر می‌برند.

‎X۲۲ پرو دستی و X۳۳ کراس (اتوماتیک) در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده‌اند و هر کدام به ترتیب با قیمت ۹۵۹ میلیون تومان و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

آریزو ۶ پرو و تیگو ۸ پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده‌اند. و هر کدام با قیمت یک میلیارد و ۵۸۵ میلیون تومان و سه میلیارد و ۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

جک S۵ و کی‌ام‌سی K۷ در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روزهای گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۸۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند

دیگنیتی پرستیژ از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و۱۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

۲۱۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا