رپورتاژ

معرفی باربری ماموت بار

باربری بین شهری با نیسان بار جزو موارد بسیار پرکاربرد در میان متقاضیان حمل بار است. برهمین اساس باربری ماموت بار با داشتن بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل بار بین شهری با نیسان بار و 34 نماینده رسمی در مراکز استان ها موجب ایجاد بزرگ ترین ناوگان سبک بار در کشور شده است. شرکت باربری ماموت بار با مدیریت محمد درویشی نیا به عنوان بهترین و معتبرترین باربری در میان مشتریان شناخته می شود، به این صورت که در هر جایی از ایران قرار داشته باشند، به راحتی می توانند از خدمات این باربری بهره مند شوند.

برقراری ارتباط با باربری ماموت بار از طریق تماس با شماره پنج رقمی 02152901 امکان پذیر است. پشتیبانی این باربری به صورت شبانه روزی و در همه روزهای هفته پاسخگویی شما مشتریان گرامی است.

معرفی باربری ماموت بار

خدمات نیسان بار ماموت بار

در شرکت ماموت بار، برای حمل بار بین شهری خدمات ویژه ارائه می شود که به عنوان ویژگی های انحصاری آن محسوب می شود. به این صورت که مشتریان در هیچ باربری دیگری نمی توانند از خدمات باربری بین شهری ماموت بار بهره مند شوند. از میان این خدمات می توان به صدور بارنامه هوشمند و بیمه نامه معتبر اشاره کرد. به این صورت که با استفاده از کد رهگیری روی بارنامه مشتریان می توانند از وضعیت بار خود به صورت آنلاین مطلع شوند و در هر موقعیتی قرار داشته باشد، امکان رصد وضعیت بار برای آنها وجود دارد. به طور کلی می توان بیان کرد که بارنامه به منزله سند رسمی در حمل و نقل بین شهری است و با استفاده از آن امکان پیگیری وضعیت بار برای مشتریان وجود خواهد داشت.

همچنین صدور بیمه نامه معتبر براساس ارزش بار، موجب افزایش ایمنی در باربری بین شهری و پرداخت خسارت در صورت بروز آسیب به بار می شود. به این صورت که بیمه متعهد خواهد بود در هنگام بروز آسیب به علت حوادث غیرقابل پیش بینی مانند آتش سوزی، سرقت، حوادث رانندگی و سایر موارد، خسارت بار را به طور کامل پرداخت کند.

با توجه به خدمات ذکر شده می توان بیان کرد که شما متقاضیان حمل بار بین شهری نباید به باربری هایی که چنین خدماتی را به مشتریان خود ارائه نمی دهند، اعتماد کنید؛ زیرا در هنگام نرسیدن بار به مقصد یا در زمان دیر رسیدن بار، بدون بارنامه نمی توانید وضعیت بار خود را پیگیری کنید یا در صورت بروز آسیب به بار امکان دریافت خسارت برای شما وجود نخواهد داشت.

درواقع می توان بیان کرد که با بهره مندی از خدمات ویژه شرکت باربری ماموت بار، مشتریان دیگر دغدغه ای در زمینه حمل بار نخواهند داشت و مطمئن خواهند بود بار آنها به صورت کاملا سالم به مقصد خواهد رسید؛ زیرا تمام موارد ایمنی (مانند صدور بیمه نامه و بارنامه) در این مجموعه باربری با استانداردهای لازم رعایت می شود.

خدمات نیسان بار ماموت بار

حمل بار با نیسان بار

برای انجام باربری ایمن به صورت بین شهری، استفاده از ماشین باربری مجهز و سالم از لحاظ فنی و ظاهری بسیار اهمیت دارد. همچنین از آنجایی که حمل بار بین شهری باید با رعایت تمام نکات ایمنی و استاندارد انجام شود تا آسیبی به بار وارد نشود، لازم است که برای این کار از بهترین ماشین های باربری استفاده شود. در شرکت باربری ماموت بار، انواع ماشین باربری برای حمل بار به کار گرفته می شود که همین مورد موجب افزایش رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها به این باربری شده است.

شرکت باربری ماموت بار برای باربری بین شهری متناسب با حجم و وزن بار، ماشین باربری انتخاب می شود. از میان ماشین های مورد استفاده در این باربری می توان به وانت بار بین شهری با انواع مختلف مانند وانت نیسان، وانت پراید، وانت آریسان، وانت مزدا، کامیون و خاور اشاره کرد. در ضمن با توجه ویژگی های بار، تجهیزات لازم در آنها به کار برده می شود و متناسب با نوع بار، ماشین های باربری روباز، مسقف، کفی و یخچالدار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای حمل بارها حجیم با وزن های بالا، ماشین های باربری مانند تریلی به کار گرفته می شود. درواقع می توان بیان کرد که در این باربری از ماشین های سبک تا ماشین های نیم سنگین و ماشین های سنگین برای حمل بار بین شهری استفاده می شود.

برای باربری ایمن و با کیفیت لازم است که بدانید تنها استفاده از ماشین باربری مجهز کافی نخواهد بود، بلکه باید از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر استفاده شود. این مورد نیز در مجموعه باربری ماموت بار همواره مورد توجه قرار دارد، به این صورت که به جز استفاده از بهترین ماشین های باربری، تنها با رانندگان حرفه ای و با تجربه همکاری می شود؛ زیرا آسیب نرسیدن به بار مشتریان، سالم رساندن بار و در نهایت رضایت آنها، جزو اهداف اصلی این باربری محسوب می شود. در این باربری همواره به رانندگان توصیه می شود که با احتیاط لازم و با سرعت مجاز رانندگی کنند تا مانع از رسیدن آسیب به بار مشتریان شوند و باربری ایمن را مورد توجه قرار دهند.

خدمات نیسان بار ماموت بار

باربری مقرون به صرفه با باربری ماموت بار

هزینه حمل بار جزو مسائلی بوده که همواره مورد توجه متقاضیان باربری بین شهری است و می توان بیان کرد که با توجه به آن باربری مورد نظر و متناسب با محموله خود را انتخاب می کنند. بر همین اساس شرکت باربری ماموت بار سعی می کند که بهترین خدمات را با پایین ترین نرخ باربری به متقاضیان حمل بار ارائه دهد. به صورتی که در میان مشتریان به عنوان معتبرترین باربری با تعرفه ارزان شناخته شده است.

در باربری ماموت بار تمام امور مربوط به حمل بار بین شهری با انواع ماشین باربری مانند وانت بار و نیسان بار توسط رانندگان حرفه ای و با تجربه انجام می شود. بنابراین مشتریان می توانند بدون هیچ نگرانی و با باور بر اینکه تمام موارد ایمنی برای سالم ماندن بار انجام می شود، از خدمات این باربری برای ارسال بار خود استفاده کنند.

استعلام قیمت از ویژگی های انحصاری این باربری است که با این کار متقاضیان می توانند قیمت باربری های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و این آگاهی را به دست آورند که هزینه باربری در ماموت بار با توجه به نوع خدمات در پایین ترین نرخ کرایه باربری قرار دارد و به نوعی باربری ارزان محسوب می شود.

اگر شما متقاضیان حمل بار بین شهری در زمره افرادی هستید که باربری ایمن و با کیفیت برای شما دارای اهمیت است، فقط با یک بار استفاده از خدمات باربری ماموت بار، یکی از مشتریان دائمی این باربری خواهید شد. ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و نرخ کرایه مناسب از ویژگی های انحصاری ماموت بار محسوب می شود که بر همین اساس، اعتماد و رضایت مشتریان این باربری در حال افزایش است.

در نهایت می توان بیان کرد که شرکت باربری ماموت بار با توجه به گسترش خدمات خود به صورت سراسری و در راستای ارتقای خدمات خود در زمینه حمل و نقل به صورت بین شهری، به بزرگ ‌ترین ناوگان سبک بار در ایران تبدیل شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا