استان ها

نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گلستان افتتاح شد

نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گلستان افتتاح شد

اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار عصر روز دوشنبه ٢١ خرداد افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین، این نمایشگاه که به مدت ٣ روز در محل کارخانه نوآوری گرگان برگزار شده است، عصر روز دوشنبه با حضور مدیر کل، معدن و تجارت استان گلستان و جمعی دیگر از مسئولین افتتاح شد.

درویشعلی حسن‌زاده در مراسم افتتاحیه، چنین نمایشگاهی را فرصتی بسیار خوب برای فعالان اقتصادی و صنعتگران عنوان کرد و گفت: مجموعه‌های تولیدی و صنعتی می‌توانند با حضور در این مکان با تعداد زیادی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات کسب و کار در کنار هم ملاقات کنند و از دانش و تجربه آنها استفاده کنند.

وی تاکید کرد: یکی از برنامه‌های مهم دولت سیزدهم توجه به حوزه خدمات کسب و کار بوده است که علاوه بر افزایش تولید می‌تواند بهبود عملکرد واحدها را نیز در پیش داشته باشد و این رویداد مصداق بارز تمرکز در حوزه خدمات کسب و کار در استان است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه با حمایت اداره کل صمت و شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شده و مجری برگزاری آن شرکت کیفیت سازان سبز است.

نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار گلستان تا ۲۳ خرداد در محل کارخانه نوآوری گرگان طی ساعات ۱۷ تا ۲۱ برقرار است و دوره‌های آموزشی یک روزه و برگزاری رویداد ایده شو از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه هستند.

۴۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا