سیاسی

وکیل یکی از متهمان شهادت عجمیان، «دعوت» شد / ارائه توضیحات درباره ادعای «اقاریر موکلش تحت شکنجه»

رئیس کل دادگستری استان البرز در رابطه با ادعاهای وکیل مدافع محمد حسینی اظهار کرد:حکم پرونده متهمان شهادت شهید عجمیان صادر و به دیوان عالی کشور ارسال شده است. اخیرا نیز وکیل یکی از متهمین این پرونده در خصوص موکلش ادعاهایی را مطرح کرده است.

فیلم‌های روز شهادت شهید عجمیان موجود است و سایر ادله از جمله اظهارات شاهدان حادثه، اظهارات متهمان دیگر در تشریح نحوه شهادت و اقرارهای مکرر و متعدد متهم نزد ضابطان دادگستری، بازپرسی و خصوصا اقرار صریح وی در دادگاه موید این موضوع است که متهم محمد حسینی به شهید عجمیان چند ضربه چاقو زده است.

با توجه به تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر اینکه اگر متهمی ادعایی مطرح کرد باید به آن رسیدگی شود، پس از ادعاهای وکیل این متهم با ارجاع موضوع به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، پرونده‌ای در این خصوص در یکی از شعب بازپرسی دادسرای کرج تشکیل گردیده و متهم محمد حسینی اگر ادعایی دارد می‌تواند با سند و مدرک آن را مطرح کند و حتما به تمام موارد رسیدگی خواهد شد. در ضمن از این وکیل نیز دعوت می‌شود تا مدارک و توضیحات خود را در مورد ادعاهایی که مطرح کرده است، ارائه دهد.

در زمان انتقال متهم محمد حسینی به زندان معاینات لازم انجام شده و هیچ اثری از ضرب و شتم مشاهده نشده و خود ایشان نیز تاکنون ادعایی در این خصوص مطرح نکرده است.

بیشتر بخوانید:

  • سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد / صدور حکم اعدام ۵ نفر و حبس طویل‌المدت برای ۱۱ نفر در پرونده شهید عجمیان

  • ریشه های «خشم» را مدیریت کنیم / نگاهی متفاوت به رویاررویی دو خانواده محمدمهدی کرمی و روح‌الله عجمیان در یک پرونده

۲۱۲۲۰

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا