ورزشی

زنگ خطر برای رقیب آرژانتین قبل از فینال/ شوک به فرانسوی‌ها با ابتلای دو ستاره به بیماری مشکوک!

زنگ خطر برای رقیب آرژانتین قبل از فینال/ شوک به فرانسوی‌ها با ابتلای دو ستاره به بیماری مشکوک!

فرانسه هر طور که بود توانست به فینال جام جهانی برسد. تیمی که قبل از شروع بازی ها چند ستاره خود را به دلیل مصدومیت از دست داده بود و بسیاری تصور می کردند برای رسیدن به فینال شانس زیادی ندارد، در نهایت موفق شد به هدف خود برسد.

قبل از بازی نیمه نهایی برابر مراکش، دایو اوپامکانو و آدرین رابیو به دلیل ابتلا به ویروس شتر بازی را از دست دادند. این بیماری که شبیه به آنفولانزاست و سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند، سپس کینگزلی کومان را هم گرفتار کرد و این بازیکن بایرن مونیخ نیز شاید فینال را از دست بدهد.

ساعتی پیش اکیپ گزارش داد، به فاصله دو روز تا شروع مسابقه فرانسه و آرژانتین، انتشار ویروس در اردوی فرانسه باعث شده رافائل واران و ابراهیم کوناته، دو مدافعی که مقابل مراکش ثابت بازی کردند، هم بیمار شوند. کادر پزشکی فرانسه طی ساعات آینده وضعیت آن‌ها را پیگیری می‌کند و این در حالی است که تمرین آبی‌ها، امشب ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود.

با این‌حال در صورتی که سه مدافع فرانسه نتوانند تا یک‌شنبه ریکاوری کنند، بازهم دیدیه دشان دو مدافع مرکزی تخصصی دارد؛ بنجامین پاوارد و اکسل دیساسی که فقط یک بار در طول این جام بازی کرده‌اند، می‌توانند در ترکیب ثابت قرار بگیرند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا